Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > پویایی و نشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را نشانه مدیریت صحیح و کارآمد و همراهی و همدلی استادان، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی دانست.    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

800x600

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس:

پویایی و نشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را نشانه مدیریت صحیح و کارآمد و همراهی و همدلی استادان، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی دانست.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجه الاسلام سجاد نیکخو مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی از نزدیک با استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد دیدار کرد.

حجه الاسلام سجاد نیکخو موفقیت، پویایی و نشاط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را نشانه مدیریت صحیح و کارآمد و همراهی و همدلی استادان، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی دانست که توسعه و پیشرفت دانشگاه در دورافتاده ترین نقطه استان فارس قابل تحسین می باشد.وی در بازتعریف جدید از دانشگاه آزاد اسلامی با تیم مدیریتی جدید، این دانشگاه را از تعلق خاطر به هر جریان خاص و شخصی فارغ دانست و آن را متعلق به نظام جمهوری اسلامی ایران خواند.

مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، استفاده از دستگاههای اجرایی و فرهنگی و پژوهشی هم افزا جهت تحقق اهداف و برنامه های دانشگاه از جمله مراکز صنعتی، حوزه علمیه، آموزش و پرورش و نهادهای فرهنگی را لازم دانست و تأکید کرد که در حال حاضر مهم ترین اهداف دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء سطح کیفی فعالیتهای فرهنگی است که در حال اجراست. وی اصول کلی فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی را 1- اخلاص و خدامحوری 2- هدفمند بودن برنامه ها 3- استفاده حداکثری از همه ظرفیتهای دانشگاه 4- اصل مشارکت حداکثری دانشجویان 5- پرهیز از نگاه کمیت محوری 6- اصل محتوا محوری 7- اصل نوآوری و خلاقیت 8- داشتن نگاه تحلیلی به مسائل دانشگاه 9- اصل مستندسازی فعالیتهای فرهنگی و10- اصل کادرسازی نیروی کارآمد دانست.

در این نشست دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با ارائه گزارشی از امکانات و تجهیزات، رشته ها، آزمایشگاهها، فعالیتهای پژوهشی و آموزشی و برنامه های ایجاد شده جهت ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه از جمله قراردادها و تفاهم نامه های منعقد شده با شرکت آلومینیوم جنوب، مراکز صنعتی و پالایشگاهی منطقه ویژه اقتصادی عسلویه، به تشریح برنامه ها و اهداف واحد لامرد پرداخت و در مقوله فعالیتهای فرهنگی، مخاطب دانشگاه را عموم مردم برشمرد که با هماهنگی و همکاری نهادها و سازمانهای فرهنگی، ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان با محوریت این واحد دانشگاهی در حال انجام است و ستاد هم اندیشی استادان دانشگاه با برگزاری نشستهای منظم ماهانه در راستای به روز کردن اطلاعات فرهنگی استادان فعال می باشد.

حجه الاسلام علوی امام جمعه موقت شهرستان لامرد، دانشگاه آزاد اسلامی را شجره طیبه ای دانست که در حال حاضر به دلیل مدیریت فعال و فرهنگی فعلی آن بسیار بالنده می باشد و فعالیت آن از سایر دانشگاههای شهر بیشتر، بهتر و ملموس تر می باشد. وی به دلیل وجود دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و خدمات ارزنده آن، خدا را شکر گفت و تأکید کرد که این دانشگاه به خوبی و بسیار عالمانه و خردمندانه، اهداف و برنامه های خود را دنبال می کند به طوری که تاکنون چندین جلسه نشستهای آسیب شناسی منطقه ای توسط دانشگاه با اینجانب و استادان فرهیخته و متخصص دانشگاه برگزار گردیده است.

دکتر ابوذر همتی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به ارائه گزارش خلاصه ای از برنامه های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پرداخت و رویکرد این معاونت را گسترش برنامه ها به سمت توجه به مسائل و مشکلات دانشجویان و دغدغه های فرهنگی هم در سطح دانشگاه و هم در سطح شهرستان برشمرد که در این راستا همکاری های مستمر و مفیدی با ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد، حوزه های علمیه، ستاد نماز جمعه انجام گرفته و و درحال انجام است. وی از همکاری و حمایت بی دریغ ریاست دانشگاه و نیز مشارکت فعال دانشجویان، استادان و کارکنان در اجرای برنامه ها قدردانی نمود.

  تاریخ: 1397/09/20        /        ساعت: ١٤:٠٤       / تعداد نمایش:  426
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: