Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > کشورهای مستکبر دنیا، نفوذ در دانشگاه¬ها، مدارس و سایر مراکز علمی و آموزشی را نشانه گرفته اند.    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

مسئول عقیدتی و سیاسی صنایع فجر در جمع استادان و دانشجویان واحد لامرد:

کشورهای مستکبر دنیا، نفوذ در دانشگاه­ها، مدارس و سایر مراکز علمی و آموزشی را نشانه گرفته اند.

مسئول عقیدتی و سیاسی صنایع فجردر جمع استادان و دانشجویان واحد لامرد در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی گفت: «ایران اسلامی به یقین در معرض توطئه کشورهای مستکبر قرار دارد و دشمن، دانشگاه­ها، مدارس و سایر مراکز علمی و آموزشی را نشانه گرفته است.»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی به همت کانون بسیج اساتید و معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد لامرد با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا حدادپور جهرمی با موضوع نفوذ در دانشگاه‌ها، در تالار دکتر حیاتی این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، با نکوداشت حماسه نهم دی، به بیان راه‌کارهای ایجاد روحیه بصیرت افزایی در افراد از طریق تقویت حس کنجکاوی و حقیقت جویی پرداخت و خاطر نشان کرد که افراد با بصیرت نسبت به موضوعات مختلف جامعیت فکری توأم با تعمق در اندیشه، و قابلیت انعطاف دارند.

این مقام مسئول در مقدمه ای، تفاوت‌های توطئه با توهم توطئه را برشمرد و افزود که امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به یقین در معرض توطئه کشورهای مستکبر قرار دارد و در این میان توطئه گرانی نیزدر کشور نفوذ کرده‌اند.

 وی در ادامه به بررسی ابعاد مختلف نفوذ از منظر مقام معظم رهبری پرداخت و  نفوذ فردی و جریانی را از انواع نفوذ برشمرد. وی با بیان این مطلب که دشمن، دانشگاه‌ها، مدارس و سایر مراکز علمی و آموزشی را نشانه گرفته است، لزوم هشیاری افراد فعال در این حوزه‌ها را خواستار شد و مصداقهایی را در این زمینه ، ازجمله تغییر در اولویت ها و نفوذ در مراکز تشخیص را نام برد که باعث تصمیم گیری و تصمیم سازی اشتباه در سران نظام شده و صدمات جبران ناپذیری به کشور وارد می کند.

این استاد دانشگاه و پژوهشگر استراتژیک، نفوذ جریانی را شبکه سازی در میان ملت به وسیله پول و جاذبه های جنسی مطرح کرد و یادآور شد که کسانی که در بخش های مختلف، با زبان های مختلف، نهادهای انقلابی را مورد هجمه قرار می دهند، تکمیل کننده جریان نفوذ هستند و در همین راستا هفت مرکز و موسسه راهبردی وابسته به استکبار که به امر نفوذ اشتغال داشته اند و برای مدتها تقریباً کارآیی خود را از دست داده بودند، را نام برد که یک سال قبل از فتنه  سال 88 دوباره فعالیت خود را از سر گرفته‌ و با برنامه ریزیهای انجام شده، هر کدام وظیفه خاصی را به عهده داشتند.

وی  شناسایی، سازماندهی، فضاسازی، طلب کار سازی، مقصر سازی، مجهز سازی و اقدام سازی را مراحل هفت گانه نفوذ معرفی کرد و به تربیت منفی دانش آموزان و دانشجویان اشاره کرد که تعریف چشم انداز فرهنگی و دینی جهت خنثی سازی این توطئه دشمنان را لازم و ضروری دانست.

این طلبه جوان مولف 6 کتاب است که کتاب کف خیابان( روایت اطلاعاتی از فتنه 88) و کتاب حیفا (شکل گیری داعش  و روایت مستند از جاسوسه موساد) از مهمترین تالیفات وی است.

 درحاشیه این مراسم نمایشگاه کتاب  تالیفات وی با تخفیف 35 درصد عرض شد که مورد استقبال استادان و دانشجویان قرار گرفت.

  تاریخ: 1396/10/07        /        ساعت: ٢٢:١٥       / تعداد نمایش:  936
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: