Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > دیدار رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با خانواده شهید حسن نژاد    نسخه چاپي        ارسال به دوست 

 

800x600

دیدار رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

با خانواده شهید حسن نژاد

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، رئیس، معاونان، مدیران، کارکنان و اساتید این واحد دانشگاهی با خانواده پاسدار شهید حاج سلیمان حسن نژاد دیدار کردند.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، آرامش و امنیت کشور را ثمره خون شهدای انقلاب اسلامی دانست که در آن شرایط حساس با بصیرت و آگاهی و ولایت مداری خود، دست از زندگی مادی کشیده و به فرمان ولی خود لبیک گفتند. وی فراموش نکردن یاد و خاطره شهدای گرانقدر و خانواده های آنها را حداقل کاری دانست که وظیفه اخلاقی تمام افراد جامعه می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد زحمات و ایثارگری های همسران و فرزندان شهدا بعد از شهادت را کاری بزرگ برشمرد و همراهی با خانواده های شهدا در زنده نگهداشتن، ترویج و ادامه دادن راه و مسیر مد نظرشهدا جهت ارتقا هنجارهای اجتماعی و تعالیم اسلامی را ضروری و لازم دانست.

در این دیدار فرزند شهید حسن نژاد ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند دانشگاهیان، آن را نشان دهنده وجود ارزشهای انقلابی و اسلامی در بدنه دانشگاه دانست که در نتیجه به تربیت انسانهایی انقلابی و متخصص خواهد انجامید.

لازم به ذکر است پاسدار شهید حاج سلیمان حسن نژاد متولد روستای میرحسنی از توابع شهرستان لامرد می باشد که در مهرماه سال 1363 در مهاباد به درجه رفیع شهادت نایل آمد. تاریخ: 1396/07/03        /        ساعت: ٠٨:٢٦       / تعداد نمایش:  908
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: