Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و آلومینیوم جنوب کشور    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

800x600

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

در نشست مشترک مسئولین و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با مسئولین آلومینیوم جنوب اتفاق افتاد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و آلومینیوم جنوب کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، نشست مشترکی به منظور بحث و تبادل نظر درخصوص همکاریهای آموزشی، علمی، پژوهشی و فرهنگی بین این واحد عظیم آموزش عالی و آلومینیوم جنوب  که در منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد واقع شده است، برگزار گردید.

این جلسه که با دعوت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار گردید، رئیس، معاونین، مدیران و اساتید این واحد دانشگاهی و آلومینیوم جنوب حضور داشتند که در مورد راههای همکاری درحوزه های مختلف کاری از جمله انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی، دایر کردن رشته های مورد نظر آلومینیوم و تربیت نیروی کار متخصص توسط دانشگاه، همکاریهای آموزشی و فرهنگی فی مابین همفکری و بحث و تبادل نظر گردید.

مدیر منابع انسانی  شرکت مجتمع آلومینیوم جنوب، استخدام نیروی انسانی برای شرکت را براساس تخصص و مهارت متقاضیان دانست و از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد درخواست نمود نسبت به تربیت دانشجویانی که از نظر تخصصی ومهارتی رشته های مورد نظر این شرکت توانمندی لازم را داشته باشند اقدام نمایند تا در آینده بتوان از نیروهای بومی منطقه که شرایط لازم برای استخدام دارا هستند استفاده نمود. وی برگزاری چنین جلساتی را فرصت مناسبی برای ارتباط و پیوند دانشگاه و متخصصان صنعت کشور استفاده کافی نمود.

در این جلسه همچنین مقرر گردید براساس تفاهم نامه فی مابین روند گزینش علمی، برگزاری آزمونهای استخدامی و انجام مصاحبه های استخدامی آلومینیوم جنوب توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد انجام شود. لازم به ذکر است پروژه آلومینیوم جنوب، بزرگترین طرح آلومینیوم کشور می باشد که ظرفیت تولید 300 هزار تن را خواهد داشت که با توجه به کل تولید فعلی آلومینیوم کشور که معتدل 350 هزار تن می باشد، این پروژه به تنهایی تقریبا معادل کل کشور تولید آلومینیوم خواهد داشت.

 

  تاریخ: 1396/05/03        /        ساعت: ٠٧:١٥       / تعداد نمایش:  967
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: