Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > برگزاری مراسم جشن دانش آموختگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

برگزاری مراسم جشن دانش آموختگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، جشن دانش آموختگی 700 دانش آموخته از تمام مقاطع تحصیلی دانشگاه در سالن آمفی تاتر دکتر حیاتی این دانشگاه برگزار گردید.

در این مراسم که مسئولین، کارکنان، دانشجویان و خانواده های آنها همراه با تعدادی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند، دکتر سید احمد هاشمی ضمن تبریک سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، حضور میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را مثال زدنی و قابل ستایش برشمرد وآنرا برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست که  اکثریت مردم به منظور حمایت و پاسداری از ارشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تعیین سرنوشت خود به پای صندوقهای رای آمدند و به دعوت رهبر و مقتدای خود لبیک گفتند.

وی خطاب به دانشجویان و دانش آموختگان،  تلاش برای رسیدن به کمال را مهم ترین انگیزه ادامه تحصیل دانست که دانشجویان و طالبان علم در راستای کسب فضائل اخلاقی و رسیدن به قله های علم ودانش و ایجاد تخصص و تعهد در خود به تحصیل، تحقیق و علم اندوزی می پردازند. وی به دانش آموختگان تاکید کرد که علمی ارزشمند و مفید خواهد بود که بتوان از آن در زندگی بشر و جهت حل مشکلات جهان از آن استفاده کرد و دانش آموختگان باید تمام توجه خود را به تولید علم و تجاری سازی ان معطوف دارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد تاسیس و راه اندازی شرکتهای دانش بنیان در واحد لامرد را در همین راستا دانست و از تمام دانشجویان، دانش آموختگان و اساتید درخواست نمود با ارائه طرحهای علمی-پژوهشی و سرمایه گذاری درآمدزا در این مسیر گام بردارند و دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد از تمام طرحهایی درآمدزا بوده و توجیه علمی داشته باشد حمایت خواهد کرد.

دکتر سید احمد هاشمی در ادامه سخنان خود به ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در سال 1395 و اعلام برنامه های دانشگاه در سال 1396 پرداخت و موفقیتهای بدست آمده در این واحد دانشگاهی را در اثر فعالیتهای علمی دانشجویان و اساتید آنها، وجود جو همکاری و همدلی در مجموعه دانشگاه، دوری از مسائل و حاشیه های سیاسی توسط کارکنان، اساتید و مسوولین دانشگاه و برنامه ریزی هدفمند در رسیدن به اهداف تعیین شده دانست.

در ادامه دکتر عبدالرضا سعیدی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد لامرد ، ضمن تبریک سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان و تبریک دانش آموختگی دانش آموزان، به موضوع تکریم دانشجو پرداخت و به فعالیتها ی حوزه دانشجویی و فرهنگی جهت تحقق تکریم دانشجو در این حوزه از جمله به روزرسانی صدور مدارک دانش آموختگی ، برون سپاری  سلف سرویس دانشجویی ، بهبود کیفیت غذای دانشجویی ، بهبود کیفیت خوابگاه و در حوزه فرهنگی به برگذاری مسابقات قرآن و جشنواره های فرهنگی و هنری ، نمایشگاه آثار هنری ، تاسیس و افزایش کانونهای فرهنگی ، افزایش تعداد نشریات ، تاسیس کارگروههای فرهنگی اساتید ، ساخت تنسدیس مشاهیر و پیگیری تاسیس نمایشگاه گردشگری در واحد لامرد اشاره کرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد لامرد در ادامه به تعریف و تبیین شغل، کار و کسب و تمایز میان این دو پرداخت و به دانش آموختگان تاکید کرد که  ایجاد و راه اندازی  کار و کسب را به عنوان یک اولویت مدنظر قرار دهند، زیرا کار و کسب نسبت به شغل برتری دارد و می تواند به امر اشتغال زایی در کشور کمک شایان توجهی بکند .

وی همچنین در ادامه به موضوع اخلاق اشاره کرد و به دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد توصیه کرد که در زمان تصدی شغل ها و مسئولیت های مختلف، همیشه به رعایت اخلاق تاکید کنند و از حقوق اجتماعی ، انسانی و دینی افراد در حوزه مسئولیت خود دفاع کنند .

 

 

                           تاریخ: 1396/03/02        /        ساعت: ١٦:٣٤       / تعداد نمایش:  980
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: