Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

 

در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامردتاکید گردید:

تشکیل مدرسه عالی مهارت و هنرستان صنعتی آلومینیوم

در طی بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و هیات همراه از امکانات و تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی، رفاهی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، تشکیل مدرسه عالی مهارت و هنرستان صنعتی آلومینیوم در این واحد دانشگاهی در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، در طی بازدید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و هیات همراه از امکانات و تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی، رفاهی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، تشکیل مدرسه عالی مهارت و هنرستان صنعتی آلومینیوم در این واحد دانشگاهی در دستور کار قرار گرفت.

در جلسه ای با حضور دکتر کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و هیات همراه با هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، پتانسیلها، امکانات و تجهیزات این واحد دانشگاهی جهت کسب درآمدهای غیر شهریه ای مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد یکی از برنامه های هدفمند واحد لامرد را کسب درآمدهای غیر شهریه ای از طریق تجاری سازی علم و عقد قرارداد با مراکز صنعتی شهرستان بیان کرد و خاطر نشان کرد در همین راستا طی چند سال گذشته قراردادهای مختلفی با صنایع منطقه منعقد گردیده است که از جمله آنها واگذاری جذب نیروی مورد نیاز مجتمع آلومینیوم جنوب کشور از طریق آزمون و مصاحبه به این واحد دانشگاهی بوده است. وی همچنین انجام طرح های پژوهشی و دانش بنیان  اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد مانند تهیه قیر که با موفقیت به انجام رسیده است و آماده تجاری سازی است از دیگر برنامه های در دست اجرا بر شمرد.

دکتر محمد کاظم کاوه پیشقدم، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را یکی از واحد های موفق استان فارس در مدیریت درآمد و هزینه ها و کسب درآمدهای غیر شهریه ای اعلام کرد و ابراز امیدواری نمود با توجه به پیشرفتهای صنعتی این شهرستان و موقعیت خاص واحد لامرد بدلیل واقع شدن در کنار منطقه ویژه اقتصادی لامرد و صنایع مستقر در آن که میتواند به عسلویه دوم تبدیل شود، انجام طرح های سرمایه گذاری تولیدات دانش بنیان توسط این واحد دانشگاهی و یا با مشارکت سایر دانشگاههای آزاد اسلامی استان فارس بصورت جد دنبال شود که در این خصوص تمام اعضای هیات علمی و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاههای استان فارس در اختیار این سرمایه گذاریهای کاربردی قرار دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تامین نیروی انسانی مورد نیاز صنایع شهرستان لامرد و استانهای همجوار را یکی از مهم ترین برنامه هایی دانست که دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد می تواند با توجه به امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز و به روز، به خوبی از عهده آن بر آید که تصویب رشته های مورد نیاز صنایع وتاسیس مدرسه عالی مهارت و هنرستان صنعتی آلومینیوم را خواستار شد.

 

  تاریخ: 1399/10/16        /        ساعت: ٢٣:٢٦       / تعداد نمایش:  1426
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: