Image
صفحه اصلی > اخبار >  اخبار عمومی 

اخبار > رئیس شورای اسلامی شهر لامرد:    نسخه چاپي        ارسال به دوست


رئیس شورای اسلامی شهر لامرد:

جنبش مطالبه گری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد بسیار با ارزش و عامل اصلاح و پیشرفت امور خواهد شد.

دومین جلسه جنبش مطالبه گری با حضور رئیس و اعضای شورای شهر لامرد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، دومین جلسه جنبش مطالبه گری با حضور رئیس و اعضای شورای شهر لامرد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد.

در این جلسه که با حضور درویش صفری، رئیس، و لیلا بهزادی، محمد جمالی و خلیل بهادر، از اعضای شورای شهر لامرد و رئیس، معاونان، کارکنان، استادان، و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در این واحد دانشگاهی برگزار شد، عملکرد شورای شهر لامرد بر اساس شرح وظایف شوراها و اقدامات انجام شده مورد بررسی، نقد و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد جواب مثبت اعضای شورای شهر به دعوت جنبش مطالبه گری دانشگاه را نشان از مسئولیت پذیری آنها در پاسخگویی به مردم دانست و از خدمات این شورا به مردم تشکر نمود. وی در ادامه به بیان گزارشی از فعالیتهای دانشگاه در حوزه های مختلف پرداخت و از آمادگی این مرکز عظیم علمی در همکاری علمی و پژوهشی با شورا در آسیب شناسی و ارائه راهکارهای علمی و عملی جهت حل مسائل فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی شهر خبر داد.

ابوذر همتی، معاون دانشجویی فرهنگی واحد لامرد، ضمن بیان اهمیت و لزوم مطالبه از دیدگاه اسلام و رهبر معظم انقلاب، به بیان نکاتی در خصوص شیوه صحیح مطالبه گری پرداخت. همتی با تشکر از سرگرد هنرپیشه، فرمانده بسیج دانشجویی و محمد رستمی، مسئول بسیج دانشجویی واحد لامرد بابت همکاری با معاونت دانشجویی فرهنگی واحد لامرد در این زمینه، تشکیل جنبش مطالبه گری از مسئولین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را در راستای تحقق منویات و انتظارات مقام معظم رهبری از دانشجویان و جامعه علمی، رصد عملکرد مسئولین، بیان انتقادات سازنده و ارائه راهکارها و پیشنهادات کاربردی در جهت کمک به مسئولین و پیشرفت کشور دانست. وی در پایان از سعه صدر رئیس و اعضای شورای اسلامی به جهت بر تابیدن و تحمل روحیه تهور و منتقدانه دانشجویان قدردانی کرد.

درویش صفری رئیس شورای اسلامی شهر لامرد جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در شهرستان لامرد را ممتاز بر شمرد و از خدمانت علمی و پژوهشی این واحد دانشگاهی تشکر نمود. وی روزمرگی را مهم ترین آفت مدیران خواند و مطالبه گری را راهی جهت حل این مشکل برشمرد که جنبش مطالبه گری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد بسیار با ارزش و عامل اصلاح و پیشرفت امور خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر لامرد سیاسی کاری در خدمت به مردم را حق الناس و ضایع کردن حقوق مردم اعلام کرد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهر با تعامل و همفکری در راه حل مشکلات شهر در حال خدمت می باشند. وی پیشرفت و توسعه لامرد را به سمت صنعتی شدن دانست که دارای ضعفهای زیر ساختی می باشد و به همین جهت از دانشجویان و استادان دانشگاه جهت تشکیل کمیته های تحقیقی عمران و فرهنگی در جهت کمک به کمیسیونهای عمران و فرهنگی شورا برای رفع مشکلات شهری دعوت به همکاری نمود.

در این جلسه همچنین مطابقت شعارهای انتخاباتی هر کدام از اعضای شورای اسلامی شهر لامرد با عملکرد آنها در شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضای شورا به بیان عملکرد خود در این مدت پرداختند. تاریخ: 1398/03/12        /        ساعت: ٠٨:١٠       / تعداد نمایش:  769
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: