Image
صفحه اصلی > اخبار >  اخبار عمومی 

اخبار > برگزاری جشن دانش آموختگی 700 دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


800x600

برگزاری جشن دانش آموختگی 700 دانشجوی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

جشن دانش آموختگی دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد درتالار زنده یاد دکتر حیاتی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، جشن دانش آموختگی دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد این واحد دانشگاهی درتالار زنده یاد دکتر حیاتی این دانشگاه برگزار شد.

در این جشن که به مناسبت دانش آموختگی تعداد کثیری از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد برگزار شد، دکتر ابوذر همتی، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با ذکر توضیحاتی در خصوص برنامه ریزی‌های انجام شده در خصوص برگزاری جشن دانش آموختگی به همراه ضیافت افطار، از همکاران حوزه دانشجویی و کانونهای فرهنگی دانشجویی تقدیر نمود. معاون دانشجویی فرهنگی واحد لامرد در ادامه با بیان اینکه کارآفرینی از الزامات تحقق اقتصاد دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی است، بیان داشت که در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی، بخش ضیافت افطار به یکی از دانشجویان دانش آموخته سپرده شد که با همکاری مادر خود یک آموزشگاه فنی حرفه‌ای، پویا، کارآمد و فعال را در سطح شهرستان تأسیس نموده‌  است.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، علم را ارزشمند و گرانبها و یکی از نعمتهای بزرگ خداوند متعال دانست که به انسان هدیه داده شده که با سختکوشی، تحقیق و پژوهش حاصل می شود. وی گفت: کسب علم و معرفت باعث کمال انسان می شود که در صورت درست استفاده شدن، انسان را به درجات والای معنوی و مادی می رساند که کسب علم و دانش با فارغ التحصیلی دانشجویان نه تنها به پایان نمی رسد بلکه دریچه ای به سوی کشف مجهولات بر روی انسان باز می کند و این سیر تا پایان عمر انسان ادامه خواهد داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد افزود: پس از 23 سال اکنون واحد لامرد وارد مرحله جدیدی شده است که در سال جدید با حمایت از طرح های دانش بنیان و سرمایه گذاری بر روی ایده ها و طرح های پژوهشی درآمدزا به دنبال تولید علم و تجاری سازی آن در راستای حل مشکلات کشور و عدم وابستگی به کشور های بیگانه هستیم.

دکتر هاشمی اظهار داشت: نیروی انسانی متخصص و متعهد بهترین و ارزشمند ترین سرمایه هر کشوری است و دانش آموختگان دانشگاه نباید منتظر دولت یا افراد برای اشتغال باشند و خود باید با تکیه بر علم و استفاده از تجارب علمی-پژوهشی به دنبال ایجاد شغل و کارآفرینی باشند تا شغل خود را جهت خدمت به کشور و مردم برنامه ریزی نمایند و برای رسیدن به اهداف و برنامه های خود سماجت و سختکوشی داشته باشند.

در این مراسم که با اجرای سرود، تئاتر و مسابقه همراه بود، ضمن تقدیم لوح یادبود و تندیس به کلیه دانش آموختگان، دانشجویان با پوشیدن لباس مخصوص دانش آموختگی، در فضایی شاد و عاطفی، با اساتید خود عکس یادگاری گرفتند.

در پایان نیز از دانشجوی کارآفرین سرکار خانم معظمه راستی و مادر ایشان سرکار خانم علینژاد، با اهدای لوح فاخری تقدیر گردید. تاریخ: 1398/03/05        /        ساعت: ٠٩:١٧       / تعداد نمایش:  1020
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: