Image
صفحه اصلی > اخبار >  اخبار عمومی 

اخبار > امام جمعه لامرد در جمع دانشگاهیان واحد لامرد:    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

                                                                   

 

امام جمعه لامرد در جمع دانشگاهیان واحد لامرد:

 

وجود دانشگاهها ی آزاد اسلامی را  باعث توسعه و پیشرفت شهر ها دانست

 

امام جمعه شهرستان لامرد در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، فضای علمی بوجود آمده در شهرها در پی ایجاد دانشگاههای آزاد اسلامی را باعث توسعه و پیشرفت شهرها دانست.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، حجه الاسلام علی حسین زاده امام جمعه شهرستان لامرد در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان این مجموعه آموزش عالی، فضای علمی بوجود آمده در شهرها در پی ایجاد دانشگاههای آزاد اسلامی را باعث توسعه و پیشرفت شهرها دانست.

 

حجه الاسلام علی حسین زاده امام جمعه شهرستان لامرد با ابراز خرسندی درخصوص قرارگرفتن در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، فضای علمی بوجود آمده در شهرها در پی ایجاد دانشگاههای آزاد اسلامی را باعث توسعه و پیشرفت شهرها دانست که براساس ایجاد رشته های مورد نیاز جوانان باتوجه به پتانسیل علمی موجود، از مشکلات و هزینه های هجرت جوانان به دیگر شهرها که در گذشته وجود داشت کاسته است و گرد محرومیت را از چهره شهرستان زدوده است.

 

امام جمعه شهرستان لامرد گفت: خداوند نعمت انسان را به جامعه ارزانی داشته است که دارای شئون زیادی است و دارای کرامت است و انسان بوسیله علم، بزرگ و کامل می شود و استادان با فهم و استفاده صحیح از علم، هم خود به کرامت می رسند و هم باعث کرامت بخشی می شوند.

 

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با ارائه گزارشی از فعالیتهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی و اداری و مالی این واحد دانشگاهی در سال 97 ،قرار گرفتن واحد لامرد به عنوان یکی از شش واحد الگو در استان فارس و کسب مقامهای ممتاز در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و اداری و مالی را نتیجه برنامه ریزیهای هدفمند، وجود جوّ همدلی و وحدت در بین مجموعه واحد لامرد و استفاده از استادان، دانشجویان و پژوهشگران توانمند و متخصص و کارکنان پرتلاش و سختکوش دانست که مانند یک سیستم در راه رسیدن به اهداف دانشگاه با همدیگر همکاری می کنند. وی ارتقاء برنامه های فرهنگی، حمایت از طرح های خلاق دانش بنیان و تمرکز بر درآمدهای غیر شهریه ای را از مهم ترین اهداف این واحد دانشگاهی در سال جدید بر شمرد.

 

این مراسم به منظور پاسداشت مقام شامخ معلم و با حضور امام جمعه شهرستان لامرد و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در جوار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی برگزار گردید و از استادانی که در حوزه های مختلف فرهنگی، پژوهشی و فنی با دانشگاه همکاری داشتند با اهداء لوح تقدیر قدردانی گردید .

 

  تاریخ: 1398/02/22        /        ساعت: ١٥:٠٢       / تعداد نمایش:  704
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: