Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد:    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد:

 

پاسداران با تأسی از امام حسین (ع) با شجاعت، ایمان، اخلاص و ولایت مداری در راه پاسداری از کشور، مظلومانه مجاهدت می کنند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد و همکاران ایشان، پاسداران را حافظان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، در سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) کارکنان، دانشجویان، دبیران کانون­های فرهنگی به همراه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با حضور در محل کار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد، روز پاسدار را گرامی داشتند.

 

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، ضمن گرامیداشت میلاد با سعادت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، پاسداران را پیشگامان حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی کشور دانست. وی خدمات مجموعه سپاه را الگویی عملی برای خدمت بی منت و از روی اخلاص، ایمان و مسئولیت پذیری برای تمام جوانان و مدیران کشور برشمرد که چنانچه مدیریت جهادی و انقلابی در کشور فراگیر شود، بدون نیاز به کشورهای غربی و استعمارگر و با تکیه بر جوانان متخصص و متعهد و منابع غنی داخلی، به خودکفایی در تمام عرصه ها خواهیم رسید.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با ناحیه مقاومت بسیج سپاه لامرد را در راستای اهداف این دانشگاه در جهت ارتقاء سطح فرهنگی درون و برون دانشگاهی ارزیابی کرد که تقویت ارتباط دانشگاه با مراکز فرهنگی نیاز امروز جامعه است.

 

در این دیدار، سرهنگ پاسدار دکتر حسن عبدالله زاده ضمن تشکر از حضور کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، از حضور فعال، پر رنگ و مؤثر حوزه فرهنگی این دانشگاه و همکاری دکتر سید احمد هاشمی، ریاست واحد و دکتر ابوذر همتی، معاون فرهنگی و دانشجویی در برنامه ریزی و اجرای برنامه­های فرهنگی و اجتماعی چه در سطح دانشگاه و چه در سطح شهر لامرد با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، ابراز رضایت کردو پیشنهاداتی در جهت تقویت و هر چه بهتر شدن آن ارائه نمود. تاریخ: 1398/01/30        /        ساعت: ١٥:٥١       / تعداد نمایش:  614
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: