Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

برگزاری مراسم بزرگداشت روز دانشجو

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

 

مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد،  به پاسداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، مراسمی به همین منظور در سالن آمفی تئاتر این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

دکتر ابوذر همتی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد ضمن گرامیداشت این روز و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان شریعت رضوی، قندچی و بزرگ نیا، حرکت برخواسته از روحیه دشمن شناسی و فطرت ضد استکباری و الهی آنها در اعتراض به سفر نیکسون را حرکتی مقدس برشمرد که در دانشجویان و جوانان ایران کمال یافت و با رهبری امام راحل رضوان‌الله تعالی علیه به انقلاب شکوهمند اسلامی ایران انجامید. وی دانشجویان را باعث نشاط، پویایی و سرزندگی و تحرک جامعه برشمرد که مانند جریانی همیشه در حرکت و تکاپو هستند.

دکتر ابوذر همتی از اهداف و برنامه های این معاونت، واگذاری امور دانشجویی و فرهنگی به دانشجویان و استفاده از ظرفیت حداکثری آنها دانست که در قالب کانونهای مختلف دانشجویی در حال انجام می باشد. وی از تمام دانشجویان و کانونهای فعال در راه اندازی مراسم امروز تقدیر و تشکر کرد وتا کید نمود مسئولین دانشگاه همواره در کنار دانشجویان هستند و مطالبات منطقی آنها را پیگیری و به نتیجه خواهند رساند.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد لامرد از برنامه ریزیهای متنوع فرهنگی در سطح واحد و خارج از دانشگاه از قبیل برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و قرآنی، راه اندازی و فعالیت کانونهای مختلف دانشجویی، نشریات دانشجویی، جلسات پرسش و پاسخ و گفتمان آزاد دانشجویی، پخش فیلم های روز کشور و ... خبر داد و خواستار فعالیت و همکاری دانشجویان تمام گروههای آموزشی در این برنامه شد. وی مخاطب برنامه های فرهنگی را عموم مردم جامعه خواند که با همکاری نهادها و سازمانهای فرهنگی شهرستان در حال انجام می باشد.

این جلسه با برگزاری مراسمات مختلف از جمله استندآپ، مسابقه، سرود، تجلیل از دانشجویان فعال فرهنگی- دانشجویی، تجلیل از دانشجویان ممتاز و اجرای تاتر و موسیقی به پایان رسید. تاریخ: 1397/09/20        /        ساعت: ١٤:١٠       / تعداد نمایش:  472
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: