Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > برگزاری دوره توجیهی دانشجویان ورودی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

800x600

برگزاری دوره توجیهی دانشجویان ورودی دانشگاه آزاد اسلامی لامرد

جلسه توجیهی دانشجویان ورودی ترم مهر 97 دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در تالار دکتر حیاتی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، جلسه توجیهی دانشجویان ورودی ترم مهر 97 دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در تالار دکتر حیاتی دانشگاه برگزار گردید.

دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد، مهم ترین هدف دانشجویان را افزایش توان علمی و فرهنگی و پژوهشی دانست که در کنار آن باید به برنامه های رفاهی، ورزشی و فوق برنامه جهت تقویت روحیه نشاط و شادابی توجه داشت. وی یک دانشجوی موفق را دانشجویی جویای علم، آگاه، منصف و منتقد توصیف کرد که باید دارای روحیه استقلال ، قدرت تحلیل پدیده های اجتماعی و سیاسی باشد و نگاهی منطقی و مطالبه گر به مسائل داشته باشد. وی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد را یکی از دانشگاههای برتر استان فارس دانست که با داشتن استادان مجرب و متخصص، امکانات و تجهیزات به روز و دانشجویان پویا و جستجوگر، میزبان خیل عظیمی از دانشجویان سراسر کشور می باشد.

دکتر ابوذر همتی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، وجود کانونهای مختلف دانشجویی را بستری مناسب برای ارائه توانمندیها و استعدادهای درخشان دانست و فعالیت بیشتر دانشجویان در این زمینه را خواستار شد. این مقام مسئول هدف از برگزاری جلسه توجیهی را آگاهی بخشیدن به دانشجویان درخصوص قوانین و بخشنامه های حوزه های مختلف دانشگاه، آشنایی و ایجاد ارتباط صمیمی تر با مسئولان، کارکنان و استادان دانشگاه برشمرد.

دکتر مختار رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه، تحقیق و پژوهش را لازمه کار دانشجویان دانست که جهت تحقق این هدف تمام امکانات، تجهیزات و ظرفیتهای مادی و انسانی دانشگاه در اختیار دانشجویان و استادان می باشد و حمایتهای کامل مادی و معنوی توسط مسئولان دانشگاه انجام می پذیرد. وی از علل استقبال علاقمندان به ادامه تحصیل از این واحد دانشگاهی را وجود رشته های تحصیلی کاربردی و مورد نیاز صنایع استان، برخورد مناسب مسئولان دانشگاه با دانشجویان، وجود آزمایشگاهها و کارگاههای مجهز جهت استفاده دانشجویان، استفاده از استادان مجرب و با سابقه و متخصص دانست و ابراز امیدواری کرد که دانشجویان از همه امکانات موجود و وجود جوّی آرام و صمیمی جهت توسعه دانش خود استفاده بهینه نمایند.

دکتر عباس الهیاری معاون توسعه مدیریت و منابع، از آمادگی این معاونت در خدمت رسانی و ارائه تسهیلات بدون بهره از جمله وام وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری با بازپرداخت پس از فارغ التحصیلی، وام بدون سود کمک شهریه به مبلغ نصف شهریه هر ترم، وام ازدواج دانشجویی و وام ضروری خبر داد و اعلام کرد که برای دانشجویان نیازمند، مابقی شهریه آنها نیز تقسیط خواهد شد تا دانشجویان بدون دغدغه و با آسایش خاطر به ادامه تحصیل بپردازند.

در این مراسم از طرف بسیج دانشجویی به پاس همکاریها و تلاشهای همه جانبه دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه در حمایت از  اردوهای جهادی و برنامه های فرهنگی بسیج سپاه ناحیه لامرد  لوح تقدیری اهداء شد. تاریخ: 1397/08/19        /        ساعت: ٠٨:١٩       / تعداد نمایش:  486
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: