Image
صفحه اصلی > اخبار 

اخبار > برگزاری سمینار بورس و سرمایه گذاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد    نسخه چاپي        ارسال به دوست


800x600

برگزاری سمینار بورس و سرمایه گذاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد

در راستای آموزشهای سرمایه گذاری، سمینار بورس و سرمایه گذاری با حضور استادان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و عموم مردم در تالار زنده یاد دکتر حیاتی این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در راستای آموزشهای سرمایه گذاری، سمینار بورس و سرمایه گذاری با حضور استادان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و عموم مردم در تالار زنده یاد دکتر حیاتی این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

دکتر مختار رنجبر معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد با تأکید بر اهمیت سرمایه گذاری در بورس، آن را فرصتی برای رشد اقتصادی جامعه و کشور دانست.  این مقام مسئول گفت: «   امروز نیاز جامعه است که ابتدا آموزش های کاربردی تئوری و عملی همانند سرمایه گذاری در بورس برای جوانان جویای کار برگزار شود و پس از افزایش آگاهی و دانش خود، وارد بازار سرمایه شوند». وی افزود: :« امروز بورس اوراق بهادار رشد ثابت و چشمگیرخود را طی می کند به نحوی که در آینده نزدیک شاهد استقبال بسیار خوب از سرمایه گذاری در بورس خواهیم بود. وی در این خصوص تصریح کرد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد پیشگام دوره های کاربردی شده است و دفاتر مشاوره ای نیز در سطح این دانشگاه راه اندازی شده است تا به نتایج مطلوب  درامر اشتغال و سرمایه گذاری دست پیدا کنیم. 

تدریس این دوره به عهده آقای مصطفی انصاری مدرس دوره های آموزشی بورس و سرمایه گذاری بود و در پایان سمینار از کتاب "بازار پول و سرمایه" دکتر مختار رنجبر از اعضای هیات علمی دانشگاه رونمایی شد که با حمایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و توسط انتشارات تایماز به چاپ رسیده است.

  تاریخ: 1397/07/30        /        ساعت: ٠٧:٢١       / تعداد نمایش:  503
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: