منوی اصلی
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 596168
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
 زمان بازدید : 0/1406
 
اخبار > بازدید هیات عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی از واحد لامرد


    نسخه چاپي        ارسال به دوست


 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

دکتر امید علیزاده معاون هیات عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی:

مهمترین عامل موفقیت وپیشرفت واحد لامرد وجود روحیه همدلی وهمکاری در این مجموعه عظیم آموزش عالی می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد ، هیات عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی از این واحد دانشگاهی بازدید نمودند.

این بازدید با هدف آشنایی با اهداف، استراتژیها و فعالیتهای در حال انجام معاونتها وحوزه های مختلف واحد و اطلاع از نقاط ضعف وقوت دانشگاه و بررسی مسائل و مشکلات موجود صورت گرفت.

دکتر علیزاده معاون هیات عالی نظارت منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی نقش و وظیفه این هیات را نظارت و ارزیابی دانشگاه و اخذ اطلاعات پایه و رصد شرایط واقعی محیطی به منظور تجزیه وتحلیل اطلاعات اکتسابی در راستای هدف گزاری و آینده پژوهی دانست که به مسوولین مربوطه کمک خواهد کرد بطور هدفمند و با آگاهی کامل از نقاط ضعف وقوت، تهدیدها وفرصتها اهداف و استراتژیهای مناسب جهت باقی ماندن در بازار رقابتی جهت آینده سازمان تدوین نمایند.وی افزود "بر همین اساس نقش شورای عالی نظارت نقش مشورتی و هدایتی می باشد تا راهگشای مسوولین دانشگاه در امور اجرایی و روند تصمیم گیری هوشمندانه باشد".

این مقام مسوول افزود: " با اخذ اطلاعات دقیق از واحدهای دانشگاهی با استفاده از به روزترین و مدرن ترین سیستمهای تجزیه وتحلیل آماری موجود در جهان در حال ارزیابی دانشگاهها می باشیم که دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در حالت مطلوبی قرار دارد واین موفقیتها در سایه همدلی و مودت موجود در این مجموعه آموزش عالی بدست آمده است".

در ابتدای جلسه دکتر سید احمد هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از تسهیلات دانشجویی جهت ادامه تحصیل آسان،وضعیت رشته ها و دانشجویان به ویژه در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد، امکانات و تجهیزات مدرن کارگاهی و آزمایشگاهی،خوابگاه، سالن ورزشی، موفقیتها و عناوین کسب شده توسط کارکنان، دانشجویان واساتید دانشگاه و برنامه ها و اقدامات آتی مد نظر این واحد دانشگاهی ارائه نمود.

درادامه جلسه نیز دکتر الهیاری معاون اداری مالی، دکتر سعیدی معاون دانشجویی وفرهنگی  و دکتر رنجبر معاون آموزشی وپژوهشی ابتدا گزارشی از فعالیتهای معاونت تحت مدیریت خود ارائه نمودند ودر مورد مسائل مختلف دانشگاه به ارائه پیشنهاد و راه حلهای عملی وکاربردی جهت حل مشگلات وجلوگیری از مشکلات احتمالی آینده پرداختند.  

در این بازدید دکتر خلیل قسمت کننده مدیر هیات عالی نظارت استان بوشهر، وحیداسکندری رئیس دفتر هیات عالی نظارت ، محمد رضا نیسانی رئیس دبیرخانه هیات عالی نظارت دکتر علیزاده را همراهی می کردند. تاریخ: 1395/08/22        /        ساعت: ٠٧:٣٢       / تعداد نمایش:  1092
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نقشه سایت|تماس با دانشگاه
... Copyright © 2012 iaulamerd.ac.ir. All Rights Reserved
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد می باشد.